Anlaşma

z11 Satış Ortağı Programına (“Program”) bir Satış Ortağı olmak için kaydolarak, aşağıdaki hüküm ve koşullara (“Hizmet Şartları”) tabi olmayı kabul etmiş olursunuz. z11, Hizmet Şartlarını zaman zaman haber vermeksizin güncelleme ve değiştirme hakkını saklı tutar. Yeni araçların ve kaynakların piyasaya sürülmesi de dahil olmak üzere, mevcut Programı artıran veya geliştiren tüm yeni özellikler, Hizmet Koşullarına tabi olacaktır. Bu tür değişikliklerden sonra Programı kullanmaya devam etmeniz, bu tür değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelir. Aşağıdaki şartlardan herhangi birinin ihlali, Hesabınızın feshedilmesine ve ihlal sırasında kazanılan tüm ödenmemiş ortaklık komisyon ödemelerinin kaybedilmesine neden olacaktır. Satış Ortağı Programını riski size ait olmak üzere kullanmayı kabul edersiniz.

Hesap Şartları

  • Bu Programın parçası olmak için 18 yaşında veya daha büyük olmalısınız.
  • Bir Satış Ortağı olmak için bölgesel sınırlama yoktur.
  • Sen bir insan olmalısın. “Botlar” veya diğer otomatik yöntemlerle kaydedilen hesaplara izin verilmez.
  • Kayıt işlemini tamamlamak için yasal tam adınızı, geçerli bir e-posta adresinizi ve istenen diğer bilgileri sağlamalısınız.
  • Giriş bilgileriniz yalnızca bir kişi tarafından kullanılabilir – birden fazla kişi tarafından paylaşılan tek bir girişe izin verilmez.
  • Hesabınızın ve parolanızın güvenliğini sağlamaktan siz sorumlusunuz. z11, bu güvenlik yükümlülüğüne uymamanızdan kaynaklanan herhangi bir kayıp veya hasardan sorumlu olamaz ve olmayacaktır.
  • Gönderilen tüm İçerikten ve hesabınız altında gerçekleşen etkinliklerden siz sorumlusunuz.
  • Bir kişi veya tüzel kişilik, birden fazla hesaba sahip olamaz.
  • Ortaklık Programını herhangi bir yasa dışı veya yetkisiz amaç için kullanamazsınız. Hizmeti kullanırken, yargı alanınızdaki herhangi bir yasayı (telif hakkı yasaları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) ihlal etmemelisiniz.
  • Ortaklık Programını kendi z11 ürün hesaplarınızdan para kazanmak için kullanamazsınız.

Sitenizdeki, e-postalarınızdaki veya diğer iletişimlerdeki bağlantılar/grafikler

Ortaklık Programına kaydolduğunuzda, size benzersiz bir Ortak Kodu atanır. Üye Kodunuzla birlikte sağladığımız bağlantıları, afişleri veya diğer grafikleri sitenize, e-postalarınıza veya diğer iletişimlerinize yerleştirmenize izin verilir. z11’e bağlantı oluştururken kullanmanız için size yönergeler, bağlantı stilleri ve grafik çizimleri sağlayacağız. Resmin tasarımını herhangi bir zamanda haber vermeksizin değiştirebiliriz, ancak resimlerin boyutlarını önceden haber vermeksizin değiştirmeyeceğiz. Doğru izleme, raporlama ve yönlendirme ücreti tahakkukuna izin vermek için siteniz ve z11 arasındaki tüm bağlantılarda kullanılacak özel bağlantı biçimleri sağlayacağız. Siteniz ve z11 arasındaki bağlantıların her birinin bu tür özel bağlantı biçimlerini düzgün bir şekilde kullandığından emin olmalısınız. Bu Sözleşme uyarınca sitenize yerleştirilen ve bu tür özel bağlantı biçimlerini uygun şekilde kullanan z11 bağlantılarına “Özel Bağlantılar” adı verilir. Yalnızca doğrudan Özel Bağlantılar aracılığıyla gerçekleşen bir z11 ürünündeki satışlarla ilgili olarak tavsiye ücreti alırsınız; Sizin veya Özel Bağlantıları kullanmaktan bahsettiğiniz bir kişinin herhangi bir başarısızlığından veya Ortak Kodunuzu yanlış yazmanızdan, bu tür bir başarısızlığın aksi takdirde size ödenecek tutarlarda herhangi bir azalmaya yol açabileceği durumlar da dahil olmak üzere size karşı sorumlu olmayacağız bu sözleşme uyarınca. Satış ortağı bağlantıları, tanıtılan ürünün sayfasına yönlendirmelidir.

Yönlendirme ücretleri/komisyonları ve ödeme

Kazanç elde edebilmek için müşterinin sitenizden, e-postanızdan veya diğer iletişimlerden https://z11.org adresine Özel Bağlantıyı tıklaması ve ödeme yapmış olması gerekir. Yalnızca sistemlerimiz tarafından otomatik olarak izlenen ve raporlanan bağlantılara komisyon ödeyeceğiz. Sistemimiz tarafından takip edilmediyse, birisi satın aldıklarını söylerse veya birisi bir tavsiye kodu girdiğini söylerse komisyon ödemeyeceğiz. Yalnızca, sistemlerimiz tarafından otomatik olarak izlenen, uygun şekilde biçimlendirilmiş özel bağlantılar aracılığıyla oluşturulan işlerde komisyon ödeyebiliriz. Hileli, yasa dışı veya aşırı agresif, şüpheli satış veya pazarlama yöntemleriyle kazanılan komisyonları diskalifiye etme hakkımızı saklı tutarız. Ödemeler, yalnızca 150$’dan fazla satış ortağı geliri elde ettiğinizde başlar. ortaklık hesabınız 150$ eşiğini asla geçmezse, komisyonlarınız gerçekleşmez veya ödenmez. Yalnızca 150$ eşiğini geçen hesaplara ödeme yapmaktan sorumluyuz.

Kendinizi bir z11 Satış Ortağı olarak tanımlama

Bu Sözleşme veya Programa katılımınızla ilgili herhangi bir basın açıklaması yayınlayamazsınız; bu tür bir eylem, Program’dan ayrılmanızla sonuçlanabilir. Ayrıca, sizinle aramızdaki ilişkiyi hiçbir şekilde yanlış tanıtamaz veya süsleyemez, ürünlerimizi geliştirdiğinizi söyleyemezsiniz, z11’in bir parçası olduğunuzu söyleyemez veya sizinle aramızdaki herhangi bir ilişkiyi veya bağlılığı ifade veya ima edemezsiniz. veya bu Sözleşmede açıkça izin verilenler dışında herhangi bir kişi veya kuruluş (herhangi bir hayır kurumuna veya başka bir amaca destek verdiğimizi, sponsor olduğumuzu, desteklediğimizi veya para katkısında bulunduğumuzu ifade etmek veya ima etmek dahil). Kendi kullanımınız için ortaklık bağlantılarınız aracılığıyla ürün satın alamazsınız. Bu tür satın alma işlemleri (tamamen kendi takdirimize bağlı olarak) yönlendirme ücretlerinin kesilmesine ve/veya bu Sözleşmenin feshedilmesine neden olabilir.

Ödeme planı

Mevcut satış ortağı kazancınız 150doların üzerinde olduğu sürece, her ay size ödeme yapılır. Son ödemenizden bu yana 150$ kazanmadıysanız, eşiği geçtikten sonraki ay size ödeme yaparız.

Müşteri tanımı

Bu Program aracılığıyla ürün satın alan müşteriler, müşterilerimiz olarak kabul edilecektir. Buna göre, müşteri siparişleri, müşteri hizmetleri ve ürün satışlarıyla ilgili tüm kurallarımız, politikalarımız ve çalışma prosedürlerimiz bu müşteriler için geçerli olacaktır. Politikalarımızı ve çalışma prosedürlerimizi istediğimiz zaman değiştirebiliriz. Örneğin, bu Program kapsamında satılan ürünler için uygulanacak fiyatları kendi fiyatlandırma politikalarımıza göre belirleyeceğiz. Ürün fiyatları ve bulunabilirliği zaman zaman değişebilir. Fiyat değişiklikleri sitenizde listelediğiniz Ürünleri etkileyebileceğinden, ürün fiyatlarını sitenizde göstermemelisiniz. Doğru bilgileri sunmak için ticari olarak makul çabayı göstereceğiz, ancak belirli bir ürünün bulunabilirliğini veya fiyatını garanti edemeyiz.

Sorumluluklarınız

Sitenizin geliştirilmesi, işletilmesi ve bakımından ve sitenizde görünen tüm materyallerden yalnızca siz sorumlu olacaksınız. Örneğin, şunlardan yalnızca siz sorumlusunuz: – Sitenizin ve ilgili tüm ekipmanların teknik işleyişi – Sitenizde Özel Bağlantıların görüntülenmesinin sağlanması, sizinle herhangi bir üçüncü taraf arasındaki herhangi bir sözleşmeyi ihlal etmemektedir (bunlarla sınırlı olmamak üzere, tarafınıza konulan herhangi bir kısıtlama veya gereklilik dahil). sitenizi barındıran bir üçüncü taraf) – Sitenizde yayınlanan materyallerin doğruluğu, doğruluğu ve uygunluğu (diğer şeylerin yanı sıra, Ürünle ilgili tüm materyaller ve Özel Bağlantılara dahil ettiğiniz veya Özel Bağlantılarla ilişkilendirdiğiniz tüm bilgiler dahil)< br>- Sitenizde yayınlanan materyallerin herhangi bir üçüncü şahsın haklarını (örneğin, telif hakları, ticari markalar, mahremiyet veya diğer kişisel veya mülkiyet hakları dahil) ihlal etmemesini veya ihlal etmemesini sağlamak – Sitenizde yayınlanan materyallerin siteniz iftira niteliğinde veya başka bir şekilde yasa dışı değil – Sitenizin, bir gizlilik politikası aracılığıyla veya başka bir şekilde, ziyaretçilerden toplanan verileri nasıl topladığınızı, kullandığınızı, sakladığınızı ve ifşa ettiğinizi doğru ve yeterli bir şekilde ifşa etmesini sağlamak, Inc. uygun olduğu durumlarda, üçüncü tarafların (reklam verenler dahil) içerik ve/veya reklam sunabileceği ve doğrudan ziyaretçilerden bilgi toplayabileceği ve ziyaretçilerin tarayıcılarına çerez yerleştirebileceği veya bu çerezleri tanıyabileceği de dahil olmak üzere.

Yasalara Uyum

Programa katılımınızın bir koşulu olarak, bir Program katılımcısı olduğunuz sürece, tüm yasalara, yönetmeliklere, kurallara, düzenlemelere, emirlere, lisanslara, izinlere, hükümlere, kararlara veya herhangi bir devlet kurumunun diğer gereksinimlerine uyacağınızı kabul edersiniz. sizin üzerinizde yargı yetkisine sahip yetkili makam, bu yasaların vs. yürürlükte olup olmadığı veya bir Program katılımcısı olduğunuz süre boyunca daha sonra yürürlüğe girip girmediği. Yukarıdaki yükümlülüğü sınırlamaksızın, Programa katılımınızın bir koşulu olarak, 2003 tarihli CAN-SPAM Yasası ve diğer tüm yasalar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, pazarlama e-postasını yöneten tüm geçerli yasalara (federal, eyalet veya başka türlü) uyacağınızı kabul edersiniz. diğer istenmeyen posta önleme yasaları.

Sözleşme ve Program Süresi

Bu Sözleşmenin süresi, Program başvurunuzu kabul etmemizle başlayacak ve taraflardan herhangi biri tarafından feshedildiğinde sona erecektir. Siz veya biz, herhangi bir zamanda, sebepli veya sebepsiz olarak, diğer tarafa yazılı bir fesih bildirimi vererek bu Sözleşmeyi feshedebiliriz. Bu Sözleşmenin herhangi bir nedenle feshedilmesinin ardından, https://z11.org’a yönelik tüm bağlantıları ve tüm ticari markalarımızı, ticari takdim şeklimizi, kullanımınızı derhal durduracak ve sitenizden kaldıracaksınız. ve logolar ve bu Sözleşme uyarınca veya Program ile bağlantılı olarak tarafımızdan veya bizim adımıza size sağlanan diğer tüm materyaller. z11, Programı herhangi bir zamanda sonlandırma hakkını saklı tutar. Programın sonlandırılmasının ardından z11, 150ABD Doları’nın üzerinde tahakkuk eden tüm ödenmemiş kazançları ödeyecektir.

Fesih

z11, tamamen kendi takdirine bağlı olarak, hesabınızı askıya alma veya feshetme ve Programın veya diğer herhangi bir z11’in mevcut veya gelecekteki tüm kullanımlarını reddetme hakkına sahiptir. hizmet, herhangi bir zamanda herhangi bir nedenle. Hizmetin bu şekilde feshedilmesi, Hesabınızın devre dışı bırakılması veya silinmesi veya Hesabınıza erişiminizin ve Hesabınızdaki tüm olası veya ödenecek komisyonların hileli, yasa dışı veya yasadışı yollarla kazanılması durumunda kaybedilmesine ve bunlardan feragat edilmesine neden olacaktır. aşırı agresif, şüpheli satış veya pazarlama yöntemleri. z11, herhangi bir zamanda herhangi bir nedenle herhangi birine hizmeti reddetme hakkını saklı tutar.

Tarafların İlişkisi

Siz ve biz bağımsız yüklenicileriz ve bu Sözleşmedeki hiçbir şey taraflar arasında herhangi bir ortaklık, ortak girişim, acente, franchise, satış temsilcisi veya istihdam ilişkisi oluşturmayacaktır. Bizim adımıza herhangi bir teklif veya beyanda bulunma veya kabul etme yetkiniz olmayacak. Sitenizde veya başka bir şekilde, bu Bölümdeki herhangi bir şeyle makul olarak çelişecek herhangi bir beyanda bulunmayacaksınız.

Sorumluluğun Sınırlamaları

Bu Sözleşme veya Program ile bağlantılı olarak ortaya çıkan dolaylı, özel veya sonuç olarak ortaya çıkan zararlardan (veya herhangi bir gelir, kar veya veri kaybından) sorumlu olmayacağız, bu tür zararların olasılığı bize bildirilmiş olsa bile . Ayrıca, bu Sözleşme ve Program ile ilgili olarak ortaya çıkan toplam sorumluluğumuz, bu Sözleşme kapsamında size ödenen veya ödenecek toplam yönlendirme ücretlerini aşamaz.

Feragatnameler

Program veya Program aracılığıyla satılan herhangi bir ürünle ilgili olarak açık veya zımni hiçbir garanti veya beyanda bulunmuyoruz (sınırlama olmaksızın uygunluk, satılabilirlik, ihlal etmeme garantileri veya bir performans sürecinden kaynaklanan zımni garantiler dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, işlem veya ticari kullanım). Ayrıca, z11’in çalışmasının kesintisiz veya hatasız olacağına dair hiçbir beyanda bulunmayız ve herhangi bir kesinti veya hatanın sonuçlarından sorumlu olmayacağız.

Bağımsız Soruşturma

BU SÖZLEŞMEYİ OKUDUĞUNUZU VE TÜM HÜKÜM VE KOŞULLARINI KABUL ETTİĞİNİZİ KABUL EDERSİNİZ. HER ZAMAN (DOĞRUDAN VEYA DOLAYLI OLARAK) BU SÖZLEŞMEDE YER ALAN ŞARTLARDAN FARKLI OLAN ŞARTLARDA MÜŞTERİ TAVSİYELERİ TALEP EDEBİLECEĞİMİZİ YA DA SİZİN WEB SİTENİZE BENZER WEB SİTELERİNİ İŞLETEBİLİR VEYA SİZİNLE REKABET EDEBİLECEĞİMİZİ ANLAYABİLİRSİNİZ. BU SÖZLEŞMEDE BELİRTİLENLER DIŞINDA HİÇBİR BEYAN, GARANTİ VEYA BEYANA GÜVENMEYECEĞİNİZ PROGRAMA KATILMA İSTENİLİĞİNİ BAĞIMSIZ OLARAK DEĞERLENDİRDİNİZ.

Tahkim

Bu Sözleşmeyle (herhangi bir fiili veya iddia edilen ihlal dahil), bu Sözleşme kapsamındaki herhangi bir işlem veya faaliyetle veya bizimle veya herhangi bir ortaklıkumuzla olan ilişkiniz ile herhangi bir şekilde ilgili herhangi bir anlaşmazlık, aşağıdakiler dışında gizli tahkime sunulacaktır: fikri mülkiyet haklarımızı herhangi bir şekilde ihlal ettiğiniz veya ihlal etmekle tehdit ettiğiniz ölçüde, herhangi bir eyalet veya federal mahkemede (ve bu tür mahkemelerde münhasır olmayan yargı yetkisini ve mahkeme yerini kabul edersiniz) veya başka herhangi bir mahkemede ihtiyati tedbir veya diğer uygun çareler isteyebiliriz yetkili yargı yetkisine sahiptir. Bu anlaşma kapsamındaki tahkim, Amerikan Tahkim Birliği’nin geçerli olduğu kurallara göre yürütülecektir. Hakemin kararı bağlayıcı olacaktır ve herhangi bir yetkili mahkemede karar olarak kabul edilebilir. Yürürlükteki yasaların izin verdiği en geniş ölçüde, bu Sözleşme kapsamındaki hiçbir tahkim, ister toplu tahkim yargılaması yoluyla, isterse başka bir şekilde olsun, bu Sözleşmeye tabi diğer herhangi bir tarafı içeren bir tahkim ile birleştirilemez.

Çeşitli

Bu Sözleşme, yasa seçimini yöneten kurallara atıfta bulunmaksızın, Türkiye yasalarına tabi olacaktır. Bu Sözleşmeyi, önceden yazılı onayımız olmadan yasa gereği veya başka bir şekilde devredemezsiniz. Bu kısıtlamaya tabi olarak, bu Sözleşme taraflar ve ilgili halefleri ve devralanları için bağlayıcı olacak, lehine hüküm ifade edecek ve taraflara karşı uygulanabilir olacaktır. Bu Sözleşmenin herhangi bir hükmünü katı bir şekilde yerine getirmememiz, söz konusu hükmü veya bu Sözleşmenin başka herhangi bir hükmünü daha sonra uygulama hakkımızdan feragat ettiğimiz anlamına gelmez. z11’in Hizmet Şartları’nın herhangi bir hakkını veya hükmünü uygulamaması veya uygulamaması, bu hak veya hükümden feragat edildiği anlamına gelmez. Hizmet Şartları, sizinle z11 arasındaki sözleşmenin tamamını oluşturur ve sizinle z11 arasındaki önceki tüm sözleşmelerin yerine geçerek Hizmeti kullanımınızı yönetir (bunlarla sınırlı olmamak üzere, Hizmet Şartlarının önceki sürümleri). PRONICE LLC | Delaware